Erken_rezervasyon_nasil_yapilir

Avşa Adası Gerekli Bilgiler

Avşa Tatil Köyleri - En Uygun Avşa Tatil

Hayat Motel Avşa Pansiyon sıcak ve samimi bir ortamda geçireceğiniz en iyi tatili en ucuz tatil fırsatları ile sunarken, Marmara bölgesi tatil yerleri içerisinde ilk sırada yer alıyor. Avşa Tatil Köyleri mükemmel sularında ve güzel kumsalında geçirdiğiniz harika bir günün akabinde, Hayat Motel Avşa Pansiyonda üzerinizdeki yorgunluğu atabilir, sessiz ve huzurlu bir ortamda güzel bir uyku çektikten sonra yeni güne daha dinç şekilde başlayabilirsiniz.

Devamını oku...

Avşa Adasına Nasıl Gidilir - Avşaya Nasıl Gidilir

Avşay Adasına Nasıl Gidilir? Avşa Adası, İstanbul'a deniz otobüsüyle 2 saat 45 dakika uzaklıktadır. Erdek'ten ise gemiyle yaklaşık 2 saatte ulaşılmaktadır. Avşaya hangi yollardan gidilir?
Yaz sezonunda İstanbul'dan hergün deniz otobüsü seferleri yapılmakta olup, haftasonları ek seferler de konulmaktadır. Avşa Seferleri saatleri görmek için tıklayın. Tekirdağ - Avşa ve Şarköy - Avşa seferi yapan büyük motorlar iki saatte adaya varırlar.

Devamını oku...

Avşa Pansiyon Fiyatları - Avşa Otel Fiyatları

Avşa Adasının genelinde kaliteli ve güzel oteller bulunurken Avşa pansiyon fiyatlarında yapılan kampanyalar ve indirimler ile tatile çıkmak isteyen kesime uygun seçenekler oluşturmaktadır.

Devamını oku...

Avşa Pansiyon - En Uygun Avşa Otel

Avşa Pansiyon, en uygun Avşa Otel ve Avşa Otelleri detaylı bilgi bulabilirsiniz. Hayat Motel olarak Avşa Adasında size mükemmel bir tatili en uygun fiyatlarla sunmayı vaat ediyoruz. Avşa Pansiyon Fiyatları için sayfamıza bakabilirsiniz. Avşa'nın gece hayatı eğlence mekanları veya aradığınız huzuru Hayat Motel'de bulabilirsiniz.

Devamını oku...

Avşa Gece Hayatı - Eğlence Mekanları

Avşa gece hayatında renkli mekanlarda güzel vakit geçirebileceğiniz bar cafe türkü evi tavernalardan bazılarını bulabilirsiniz veya siz de güzel mekanları paylaşabilisiniz.

Devamını oku...

Avşa Adası Konaklama - Avşa'da Nerede Kalınır?

Avşa Adasına gelmeyi düşünüp Nerede Kalınır diye düşünen biri, Avşa Adası konaklama seçeneklerinden pansiyon motel gibi uygun fiyatlara sahip yerler seçebilir. Hayat Motel, Avşa'nın en temiz en güzel motellerinden biridir. Pansiyon veya Avşa Otel Fiyatları için online rezervasyon formunu doldurabilirsiniz. Erken rezervasyon ile uygun fiyat fırsatını yakayabilirsiniz.

Avşa İklim - Avşa Doğal Yapısı - Avşa Tarihi

Avşa Adası Marmara'nın orta bölümünde bulunduğu için bölge iklimi gibi bazı özellikler taşır Akdeniz ikliminin birçok özelliğini yansıttığı gibi karadeniz'in etsikide kendini gösterir. İki farklı iklim bölgesi ortasında yer aldığı için ada yazın kuzeydeki soğuk cephenin dalgalanışına bağlı olarak bazen kısa süreli fırtınaların etkisinde kalır. Bu kısa süreli fırtınalar Avşa'nın güzelliğine renk katar. Köpüklü bir denizin güzelliğini seyretmek kadar güzel şey yoktur adada.

Devamını oku...

Avşa Adası Gerekli Telefonlar

Avşa Adasında konaklama öncesi, esnası ve sonrası için gerekli olabilecek telefon numaraları sitemizde bulunmaktadır. Sayfada bulabileceğiniz numaralardan bazıları: Avşa Deniz Yolları Acentası, Avşa Belediyesi, Avşa PTT, Avşa TEK, Avşa Jandarma Karakolu, Avşa Sağlık Ocağı Telefon Numarası, Avşa Muhtarlık, Turizm Derneği, İş Bankası Avşa Şubesi telefon numarası.

Telefon Numaralarını görmek için tıklayınız

Banka Bilgileri

Özlem Dursun Budak
Garanti Bankası

Gebze Org.San.Şb.
071-6672200
IBAN:TR5500-0620-0007-1000-0667-2200

Hayat Motel ve Avşa görüntüleri

Avşa Gerekli Bilgiler
Haziran ve Eylül Aylarında 50% İndirimli Tatil

Müşteri Yorumları

Bu sene tatilimi Avşa adasının bana göre en güzel Moteli olan Hayat Motelde geçirdim gerçekten çok güzel bir yer temizlik olsun tavsiye ederi...
Salı, 02 Eylül 2014
Merhaba... Motelinizde geçen hafta arkadaşımla 4 gün geçirdik.. Motelin temizliği ve en önemlisi motel sahipleri olarak göstermiş oldukları...
Cuma, 22 Ağustos 2014
Merhabalar , tatilinizi gecireceginiz motel herseyiyle dortdortluk olsun istiyorsaniz hayat moteli tercih edebilirsiniz .. Eglenmek icin clupler,vazg...
Cumartesi, 12 Temmuz 2014

Hayat Motel - İletişim

Barlar caddesi - Martı bar & Avşa Park Otel yanı - Avşa Adası Hayat Motel Avşa - 0266 896 30 16 Resepsiyon: 0266 896 30 16
Özlem Dursun Budak: 0532 307 84 16
Selçuk Budak: 0532 502 12 72

Online Mesaj

Online Mesaj Gönderin

Email: hayatmotelavsa@gmail.com

Avşa'ya ne sıklıkla geliyorsunuz?
 

Bizi Takip Edin

İsim:
Email:
Hayat Motel Facebook Sayfası Hayat Motel Twitter Sayfası Google Bookmarks'a ekle