Hayat Motel

hayat-motel-avsa

Avşa’nın en güzel bölgelerinden birinde bulunan Hayat Motel Avşa’da en uygun fiyatlarla ömür boyu unutmayacağınız tatili yaşama fırsatını yakalayabilirsiniz. Eşsiz manzara, güneş, kumsal ve tabi ki deniz büyülemek için sizi bekliyor. Bu yaz kendinize ve sevdiklerinize güzel bir tatil yaşatmak ister misiniz?

Hayat Motel Avşa Pansiyon – Hizmette Kalite ve Mükemmellik

Yıldızların mükemmel manzarası altında, huzurlu ve dinlendirici bir tatil geçirmek için Hayat Motel Avşa Pansiyon olarak sizlere en iyiyi sunuyoruz. Klimalı odalarımızda nemden ve sıcaklıktan korunabileceğiniz ve rahat bir zaman geçirebileceğiniz pansiyonumuzda toplam 18 oda bulunmaktadır.

hayat-motel

Sessiz ve Dingin Bir Uyku için – Hayat Motel Avşa Pansiyon

Marmara’nın mükemmel sularında ve güzel kumsalında geçirdiğiniz harika bir günün akabinde, Hayat Motel Avşa Pansiyonda üzerinizdeki yorgunluğu atabilir, sessiz ve huzurlu bir ortamda güzel bir uyku çektikten sonra yeni güne daha dinç şekilde başlayabilirsiniz. Türkiye’nin en güzel tatil yerlerinden birisi olan ve özellikle İstanbul başta olmak üzere büyük şehirlerin kasvetli ve boğuk hayatından kaçmak isteyenlere kaçış noktası olarak hitap eden ilk yer olan Avşa Adasında yer alan Hayat Motel Avşa Pansiyon en güzeli size sunuyor.

Klimalı Odalar ve Şık Mutfak Bölümü
Özellikle yaz aylarında yaşanan yoğun sıcaklardan dolayı sıkıntı yaşamamanız için tasarlanmış Klimalı ve Televizyonlu Odalarımızda sıcağın etkisinden uzak, serin ve rahat vakit geçirebilirsiniz, dilediğiniz eğlence programlarını ve dizileri izleyebilirsiniz. Odalarımızda bulunan şık mutfak bölümünde ise kendinizi evinizdeymiş gibi hissedebilir, yaratıcılığınızı sergileyebilir ve enfes yemekler yapabilirsiniz.

Avşa’nın En Samimi Noktası

Hayat Motel Avşa Pansiyon’da sıcak ve samimi bir ortam bulabilirsiniz. Hayat Motel Avşa Pansiyonda geçireceğiniz en iyi tatili en ucuz tatil fırsatları ile sunarken, Marmara bölgesi tatil yerleri içerisinde ilk sırada yer alıyor.

Avşa Otelleri İçerisinde En Huzurlusu

Avşa Otelleri seçenekleri içerisinde karşınıza birçok Avşa Otelleri çıkacaktır. İncelediğiniz ve belki de daha önce ziyaret ettiğiniz Avşa Otelleri içerisinde size Avşa Adası Hayat Motel’in sunacağı huzuru hiçbir yerde bulamazsınız. Avşa Otelleri içerisinde sunduğu hizmetle farklılık yaratan Hayat Motel Avşa Pansiyon Fiyatları ile en ucuz tatil fırsatları ile sizin mutluluğunuzu düşünüyor.

Kaçış Noktanız – Avşa Adası

Marmara denizinde yer alan Avşa Adası mükemmel denizi ve güzel kumsalları ile size en güzel tatili sunar. Avşa Adası, huzuru ve eğlenceyi aynı anda sunarken Avşa Adası Otel Fiyatları ile en ucuz tatil fırsatlarını sunan Hayat Motel Avşa Adası tüm Avşa Adası imkânlarını size sunar.

Sınırsız İnternet, Şezlong ve Şemsiye

Denize 5 metre uzaklıkta ve İskeleye 5 dakika mesafesinde bulunan motelimizde sınırsız kablosuz internet ve uzanıp dinlenebileceğiniz şezlong ve dilediğinizde güneşten korunabileceğiniz şemsiye hizmetinizde.

Genel Puan

Top