Odalarımız

odalarimiz

Tatile çıkmadan önce tatil yeri seçeceğiniz süreçte yaptığınız araştırmada seçim kriteri olarak birçok alt başlığı göz önünde bulundurmalısınız.

Seçim kriterlerinizin başında da ilk olarak otel odalarının özellikleri gelmelidir. Çünkü tatile geldiğinizde gün içerisinde dışarda geçirdiğiniz güzel ve eğlenceli zamanların sonunda huzurlu bir uyku çekmek ve güzel bir dinlenme yaşamak isteyeceksiniz.

Klimalı Odalar ve Şık Mutfak Bölümü
Özellikle yaz aylarında yaşanan yoğun sıcaklardan dolayı sıkıntı yaşamamanız için tasarlanmış Klimalı Odalarımızda sıcağın etkisinden uzak, serin ve rahat vakit geçirebilirsiniz. Odalarımızda bulunan şık mutfak bölümünde ise kendinizi evinizdeymiş gibi hissedebilir, yaratıcılığınızı sergileyebilir ve enfes yemekler yapabilirsiniz. Mini soğutucu buzdolabı ile meyve, dondurma ve içecekleriniz daima istediğiniz soğuklukta.

Şık dizaynlı banyosunda yorgunluğunuzu atabilir, rahat koltuklarda dinlenip televizyonunuzu izleyebilir, oda servisinden söylediğiniz içeceklerinizi içtikten sonra rahat yataklarınızda huzurlu bir uyku çekebilirsiniz.Hayat Motel Avşa odaları ile size en huzurlu uykuyu ve dinlenmeyi sunarken, odalarında sunduğu imkanlarla da sizin rahatınızı düşünmektedir.

Hayat Motel Avşa, 18 oda kapasitesi ile sınırlı bir kitleye hizmet vererek hizmetinin kalitesini düşürmemektedir.

Genel Puan

Top