Avşa Adası

Hayat Motel Odalarımız

odalarimiz

Tatile çıkmadan önce tatil yeri seçeceğiniz süreçte yaptığınız araştırmada seçim kriteri olarak birçok alt başlığı göz önünde bulundurmalısınız.

Seçim kriterlerinizin başında da ilk olarak otel odalarının özellikleri gelmelidir. Çünkü tatile geldiğinizde gün içerisinde dışarda geçirdiğiniz güzel ve eğlenceli zamanların sonunda huzurlu bir uyku çekmek ve güzel bir dinlenme yaşamak isteyeceksiniz.

Klimalı Odalar ve Şık Mutfak Bölümü
Özellikle yaz aylarında yaşanan yoğun sıcaklardan dolayı sıkıntı yaşamamanız için tasarlanmış Klimalı Odalarımızda sıcağın etkisinden uzak, serin ve rahat vakit geçirebilirsiniz. Odalarımızda bulunan şık mutfak bölümünde ise kendinizi evinizdeymiş gibi hissedebilir, yaratıcılığınızı sergileyebilir ve enfes yemekler yapabilirsiniz. Mini soğutucu buzdolabı ile meyve, dondurma ve içecekleriniz daima istediğiniz soğuklukta.

Hayat Motel Odalarımız 1 Hayat Motel Odalarımız 2 Hayat Motel Odalarımız 3
Hayat Motel Odalarımız 4 Hayat Motel Odalarımız 5 Hayat Motel Odalarımız 6
Hayat Motel Odalarımız 7 Hayat Motel Odalarımız 8 Hayat Motel Odalarımız 9
Hayat Motel Odalarımız 10 Hayat Motel Odalarımız 11 Hayat Motel Odalarımız 12
Hayat Motel Odalarımız 13 Hayat Motel Odalarımız 14 Hayat Motel Odalarımız 15

Hayat Motel Avşa odaları ile size en huzurlu uykuyu ve dinlenmeyi sunarken, odalarında sunduğu imkanlarla da sizin rahatınızı düşünmektedir.

Şık dizaynlı banyosunda yorgunluğunuzu atabilir, rahat koltuklarda dinlenip televizyonunuzu izleyebilir, oda servisinden söylediğiniz içeceklerinizi içtikten sonra rahat yataklarınızda huzurlu bir uyku çekebilirsiniz.

Hayat Motel Avşa, 18 oda kapasitesi ile sınırlı bir kitleye hizmet vererek hizmetinin kalitesini düşürmemektedir.

Bu yazıyı derecelendirmek için tıklayın!

[Toplam: 0 Average: 0]

Top

Comments are closed.

Top